6TH ANNUAL 
          BIG RIVER RUNNING COMPANY
            FOREST PARK FESTIVAL
 ===============================================
 Forest Park/Central Fields   September 10, 2011

 EVENT #4 - JUNIOR VARSITY BOYS 5K WHITE DIVISION
                TEAM AWARDS

  1. Notre Dame (Cape Girardeau)   
            1    6    7    8    9  (14) (34) =    31
         Nate Lincoln, Shaun Rellergert, Cory Novak, Michael Nelson, Will
         Elledge, Brock Kasten, Nick McMillan
  2. CHAMINADE                     
            2    4   16   17   41  (97)(104) =    80
         MILLER SAM, BRUEMMER BRANDON, Dan Mestres, Connor Welby, Andrew Mohan,
         William Eicher, Lester Hubble
  3. Saint Louis Priory            
           13   20   23   26   27  (28) (35) =   109
         Andrew Cammon, Thomas Weisert, Brian Steiner, Patrick Lindmark, Dan
         Martin, Tim Avery, Jimmy Newell
  4. Normandy                      
            5   12   18   60   64            =   159
         Mark Johnson, Gerald Young, Jamie Greene, Deashon Mack, Santigo Jones
  5. Francis Howell North          
           10   11   30   47   62  (90)(115) =   160
         Dylan Prell, Steven Potter, Nick Eisenbies, Matthew Wedewer, Brandon
         Rosner, Brandon Clynes, Mitch Harkness
  6. Clayton                       
            3   21   24   69   74  (95)(112) =   191
         Andy Hodapp, Tyler Ponder, Jack Elliot, Bruce Grossman, Addison Leong,
         Seth Lewis, Topher Van Hare
  7. Principia                     
           37   38   46   51   55  (58) (73) =   227
         Matti Kenney-Blumer, Chaz Wilcoxen, Tyler Wingert, Zacher Lewis, Steve
         Rosen, Matt Ross, Ian Tennison
  8. Timberland                    
           19   40   45   59   72  (84) (91) =   235
         Brendan Macdonald, Jack Greer, Jordan Young, Austin Sneed, Jacob Hasty,
         Dillan Bailey, Austin Young
  9. Herculaneum                   
           25   29   39   66   88            =   247
         Tj Jenkins, Nick Cook, Dillian Watson, Freddie Schmidt, Chris Anderson
 10. Fort Zumwalt South            
           22   44   49   61   76  (87) (92) =   252
         Alex Jones, Jeff Ciskowski, Ryan Wieschhaus, Taylor Jackson, Kyle
         Woodworth, Corey Smith, Jake Lampkenmeyer
 11. Mehlville                     
           15   53   65   80   96 (111)(135) =   309
         Chris James, James Goede, Jeff Jackson, Brendan Greer, Brandon Lawson,
         Ian Fyfe, Austin Dudley
 12. St. Dominic                   
           32   54   71   83   86 (138)(140) =   326
         Nathan Fortner, Adam Meier, Nick Bira, Andrew Keim, Peter Mueller, Jon
         Bodlovich, Dayton Nelsen


                6TH ANNUAL 
          BIG RIVER RUNNING COMPANY
            FOREST PARK FESTIVAL
 ===============================================
 Forest Park/Central Fields   September 10, 2011

 EVENT #4 - JUNIOR VARSITY BOYS 5K WHITE DIVISION
                TEAM AWARDS

 13. Saint Vincent De Paul         
           36   52   75   78   89            =   330
         Alex Lipe, John Lipe, Mark Kutz, Alex Miget, Zach Schumer
 14. St. Francis Borgia Regional   
           48   56   63   77  103 (109)(122) =   347
         Colten Conroy, Evan Ayers, Doug Eggers, Marcus Brinker, Andrew McClure,
         Alex Diener, Max Hillermann
 15. Oak Ridge                     
           31   42   43  105  129            =   350
         Austin Wunderlich, Adam Pleimann, Jacob Seabaugh, Andrew Puchbauer,
         Jonathan Svehla
 16. Farmington                    
           57   68   70   81   98 (127)      =   374
         Andrew Norton, Ling Zheng, Kegan Summers, Justin Kaughman, Daniel
         Pogue, Austin Miner
 17. Mexico                        
           67   94  100  101  114 (121)(131) =   476
         LT Jerichow, Dalton Wilson, Jacob Lauer, Andrew Slay, Brad Hutchinson,
         Stephen Case, Ryan Spargo
 18. Pattonville                   
           33   93  102  132  142            =   502
         Trystan Alexander, Tyler Banko, Aleksander Mansdoerfer, Austin Porzelt,
         Justin Hiebert
 19. Hancock                       
           82   99  106  107  125 (130)(139) =   519
         Andrew Parshall, Anthony Reeves, Frank Dalton, Emilio Luna, Alex Flam,
         Spencer Demars, Michael Howell
 20. Parkway North                 
           50  108  119  124  133 (137)(141) =   534
         Ben Edele, Derrick Allen, Raymon Roberts, Jon Wintemberg, Matt Lawson,
         Julian Moore, Jesse Hayes
 21. Hazelwood Central             
           85  110  116  118  123 (126)(128) =   552
         Isaiah Person, Michael McIntyre, Christian Strong, Brandon Marolt,
         Rashaan Hayes, Michael Coffman, Alex Payne
 22. Lutheran South                
           79  113  117  120  134 (136)      =   563
         Nathan Senkbeil, Jonathan Roussin, John Jones Ii, Aaron Roberts, Josh
         Ema, Ian Erickson