8TH ANNUAL FOREST PARK CROSS COUNTRY FESTIVAL
PRESENTED BY SSM PHYSICAL THERAPY
Forest Park - St. Louis, MO September 14, 2013

-----------------------------------------
EVENT #8 - VARSITY BOYS 5K WHITE DIVISION
-----------------------------------------

RECORD: 15:10.1 by Zach Herriott, Rockhurst in 2011

Place TmPl Time Pace 1m Split No. Name Year Tname
1 1 16:19.1 5:16 5:05 2393 Cameron Byrley SR Parkview
2 2 16:19.3 5:16 5:07 2068 Malik Holman SO Mexico
3 3 16:26.1 5:18 5:08 2006 Nicholas Taylor SR McCluer North
4 4 16:28.3 5:19 5:03 2725 Nathan Straubel JR Platte County
5 5 16:31.6 5:20 5:13 360 Parker Schultz SR Clayton
6 6 16:37.0 5:21 5:08 1830 Henry Huff JR Lutheran (st. Peters)
7 7 16:41.7 5:23 5:07 3163 Nathan Cook SR St. Dominic
8 8 16:43.4 5:23 5:21 2697 Evan Peterson SO Pembroke Hill
9 9 16:44.5 5:24 5:14 3803 Travis Elbert SR Washington
10 10 16:50.8 5:26 5:15 2080 Peter Condie SR Micds
11 11 17:00.4 5:29 5:12 2737 Bailey Davidson SR Poplar Bluff
12 12 17:02.8 5:30 5:15 2992 Michael Hardway SR Seckman
13 17:02.8 5:30 5:10 40 Travis Line SO Battle
14 13 17:03.3 5:30 5:13 1371 Robbie Wunderlich SR John Burroughs
15 14 17:03.4 5:30 5:23 2643 Will Chaney SR Pattonville
16 15 17:07.2 5:31 5:15 2741 Isaiah Williams SO Poplar Bluff
17 16 17:08.3 5:31 5:13 13 Shane Frick JR Affton
18 17 17:09.6 5:32 5:06 3836 Brendan Yeager JR Westminster Christian Academy
19 18 17:09.8 5:32 5:15 2073 Alex Shaw SR Mexico
20 19 17:10.1 5:32 5:13 1028 Seth Kitchen SR Ft. Zumwalt South
21 20 17:12.5 5:33 5:22 1651 Regan Wilson SR Lebanon
22 21 17:15.3 5:34 5:15 2719 Hunter Long FR Platte County
23 22 17:16.1 5:34 5:14 2724 Kevin Schultz SR Platte County
24 23 17:20.7 5:35 5:36 3848 Nate Gelber JR Whitfield School
25 24 17:21.3 5:36 5:15 388 Alex Keniepp JR Columbia Hickman
26 25 17:22.0 5:36 5:28 3661 Tayler Carter SR Troy Buchanan
27 26 17:25.8 5:37 5:28 3805 Tate Kitchell JR Washington
28 27 17:26.0 5:37 5:20 3172 Nathan Potts SR St. Dominic
29 28 17:26.4 5:37 5:19 3560 Randy Swaller SR Sullivan
30 29 17:26.7 5:37 5:32 919 Tim Bries JR Francis Howell North
31 17:27.2 5:38 5:18 3880 Dalton Rolland SR Windsor
32 30 17:29.6 5:38 5:29 3337 Andrew O'Sullivan SR St. Louis Priory
33 31 17:29.7 5:38 5:28 2098 Josh Zoeller SR Micds
34 32 17:31.3 5:39 5:37 2682 Jon Chu SR Pembroke Hill
35 33 17:32.3 5:39 5:18 3091 Kurt Dostal JR St. Charles West
36 34 17:32.7 5:39 5:23 3092 Brandon Downs SR St. Charles West
37 35 17:36.9 5:41 5:54 2084 Jack Hayes SO Micds
38 36 17:39.7 5:42 5:19 2721 Nolan Orf JR Platte County
39 37 17:43.9 5:43 5:39 952 Ean Theilbar SR Francis Howell North
40 38 17:44.9 5:43 5:19 3552 Chris Erxleben SR Sullivan
41 39 17:46.5 5:44 5:27 391 Brenden Rost SR Columbia Hickman
42 40 17:48.7 5:44 5:15 1179 Tristan Mock JR Herculaneum
43 41 17:49.2 5:45 5:28 2319 Will Runyun FR Orchard Farm
44 42 17:50.8 5:45 5:30 3287 Jake Drysdale SO St. Louis Priory
45 43 17:50.9 5:45 5:24 2978 Nick Belko SR Seckman
46 44 17:51.6 5:45 5:31 3322 Thomas Lowell SO St. Louis Priory
47 45 17:52.4 5:46 5:38 2707 Quint Underwood SR Pembroke Hill
48 46 17:53.9 5:46 5:26 921 Brandon Chac SR Francis Howell North
49 17:54.2 5:46 5:25 44 Vicente Blanco SR Bishop Dubourg
50 47 17:54.5 5:46 5:29 1180 Ryan Pieper SO Herculaneum
51 48 17:56.6 5:47 5:31 3338 George O'Sullivan SO St. Louis Priory
52 49 17:57.5 5:47 5:34 1173 Josh Ferguson SO Herculaneum
53 17:57.7 5:47 5:29 46 Tristan Papes SR Bishop Dubourg
54 50 17:58.1 5:47 5:37 346 Andy Hodapp SR Clayton
55 51 17:58.4 5:48 5:27 3130 Tyler Hinson SR St. Clair
56 17:59.3 5:48 5:30 41 Dillon McCann SO Battle
57 52 18:00.5 5:48 5:37 1019 Evan Brooks JR Ft. Zumwalt South
58 18:00.7 5:48 5:28 3493 John Lipe JR St. Vincent
59 53 18:01.3 5:49 5:25 3168 Adam Meier JR St. Dominic
60 18:02.5 5:49 5:37 3694 Derrick Freeman JR University City
61 54 18:02.8 5:49 5:23 2340 Jeremy Hill JR Pacific
62 55 18:03.8 5:49 5:29 2321 Luke Starr SR Orchard Farm
63 56 18:05.6 5:50 5:37 1032 Carson Miller SR Ft. Zumwalt South
64 57 18:06.7 5:50 5:50 943 Chase Powelson SO Francis Howell North
65 58 18:07.8 5:51 5:50 936 Justin Levins JR Francis Howell North
66 59 18:07.9 5:51 5:29 2309 Nathan Boschert JR Orchard Farm
67 60 18:07.9 5:51 5:50 923 Greg Criswell JR Francis Howell North
68 61 18:09.2 5:51 5:26 2722 Chris Phan SR Platte County
69 62 18:10.3 5:51 5:16 3832 Josh Sumner JR Westminster Christian Academy
70 63 18:11.1 5:52 5:31 3666 David Hill SO Troy Buchanan
71 64 18:12.9 5:52 5:37 1362 Faraz Ahmad JR John Burroughs
72 65 18:14.0 5:53 5:37 1023 Jake Grate SO Ft. Zumwalt South
73 66 18:14.6 5:53 5:34 3324 Dan Martin SR St. Louis Priory
74 67 18:15.4 5:53 5:35 2163 Jake Legrand SR Oak Ridge
75 68 18:15.6 5:53 5:38 3551 Jacob Dixon JR Sullivan
76 69 18:16.6 5:53 5:40 2652 Joey Schneider SR Pattonville
77 70 18:17.8 5:54 5:27 2717 Kirk Blakley SR Platte County
78 71 18:18.5 5:54 5:40 3660 Matt Brooks JR Troy Buchanan
79 72 18:18.6 5:54 5:30 383 Loyal Carpenter SR Columbia Hickman
80 73 18:20.1 5:55 5:53 3673 Pedro Monita SO Troy Buchanan
81 74 18:20.3 5:55 5:34 3321 Jarett Lowell SR St. Louis Priory
82 75 18:22.1 5:55 5:26 2064 Spencer Freeman JR Mexico
83 18:23.9 5:56 5:49 2777 Conrad Heath SR Principia
84 76 18:23.9 5:56 5:28 3725 Usama Ahmad JR Valley Park
85 77 18:24.0 5:56 5:42 3668 Brandon Hutchison SO Troy Buchanan
86 78 18:25.5 5:56 5:35 1347 Zackry Moore SO Oak Ridge
87 79 18:25.6 5:56 6:00 2651 Francisco Rosales JR Pattonville
88 80 18:25.8 5:56 5:27 2723 Stephan Schmidt SR Platte County
89 81 18:26.7 5:57 5:38 384 Thomas Chic JR Columbia Hickman
90 82 18:27.1 5:57 5:32 1151 Ryan Griffin SR Hazelwood Central
91 83 18:27.7 5:57 5:36 3553 Zach Fitzgerald SR Sullivan
92 84 18:29.6 5:58 5:44 2990 Matt Hager JR Seckman
93 85 18:29.9 5:58 5:42 3278 Chris Chevetta SR St. Louis Priory
94 86 18:31.3 5:58 5:35 1800 Jason Kohm SO Lutheran South
95 18:33.1 5:59 6:07 2787 Tyler Wingert JR Principia
96 87 18:34.0 5:59 5:38 2157 Nathan Bolin SO Oak Ridge
97 88 18:34.5 5:59 5:42 1639 Tony Bennett JR Lebanon
98 89 18:34.6 5:59 5:34 2063 Sam Fayad SR Mexico
99 90 18:35.2 5:59 5:53 920 Michael Butterfield JR Francis Howell North
100 91 18:35.6 6:00 5:40 3672 Dan Meyers JR Troy Buchanan
101 92 18:37.0 6:00 5:53 2345 McCoy Meshach SO Pacific
102 93 18:37.1 6:00 5:21 3477 Chris Leisure JR St. Mary's
103 94 18:37.4 6:00 5:45 2404 Nic White JR Parkview
104 95 18:37.4 6:00 5:56 2696 James Parkerson SO Pembroke Hill
105 96 18:38.5 6:00 5:37 1119 David Ainsworth JR Hancock
106 18:40.4 6:01 5:24 25 Michael Howell JR Barat Academy
107 97 18:41.6 6:01 5:56 1172 Ryan Duvall FR Herculaneum
108 98 18:42.1 6:02 5:58 3480 Danny Ranciglio FR St. Mary's
109 99 18:42.2 6:02 5:46 1020 Will Cavanagh FR Ft. Zumwalt South
110 18:47.0 6:03 5:31 2718 Casey Geddes FR Platte County
111 100 18:48.2 6:04 5:33 533 Lee Swearingen SO Duchesne
112 101 18:48.2 6:04 5:47 2400 Alex Moffatt SR Parkview
113 102 18:49.2 6:04 5:49 1365 Dylan Lee SO John Burroughs
114 103 18:52.7 6:05 5:26 3474 Bobby Hoock JR St. Mary's
115 104 18:53.0 6:05 5:57 365 Ben Tamsky JR Clayton
116 18:53.2 6:05 5:50 945 Brandon Rosner SR Francis Howell North
117 105 18:53.9 6:05 5:51 3002 Jason Stuckmeyer JR Seckman
118 106 18:54.5 6:06 5:54 2091 Thomas Ristevski JR Micds
119 107 18:55.0 6:06 6:01 3829 Thomas Meyer JR Westminster Christian Academy
120 108 18:56.1 6:06 6:01 1996 Grant Duvall JR McCluer North
121 18:56.2 6:06 5:38 24 Andrew Howell JR Barat Academy
122 109 18:56.3 6:06 5:57 2736 Clayton Carpenter JR Poplar Bluff
123 110 18:58.5 6:07 6:07 1827 Andrew Chema SR Lutheran (st. Peters)
124 18:59.0 6:07 5:54 3363 Cole Wagner SR St. Louis Priory
125 111 19:00.2 6:07 5:44 3856 Matt Ruvinov SO Whitfield School
126 112 19:00.8 6:08 5:56 2993 Michael James SR Seckman
127 113 19:01.9 6:08 5:59 1175 Tanner Hawthorne FR Herculaneum
128 114 19:03.3 6:08 5:49 3198 Sam Conway SR St. Francis Borgia
129 115 19:04.3 6:09 6:01 2081 Ian Farthing SO Micds
130 116 19:04.6 6:09 6:01 343 Bruce Grossman SR Clayton
131 117 19:06.2 6:09 5:31 3469 Greg Albers SR St. Mary's
132 118 19:07.1 6:10 5:56 2079 Charles Biggs SO Micds
133 119 19:07.3 6:10 5:58 2351 John Whitelock SO Pacific
134 120 19:07.6 6:10 5:46 1808 Lucas Steffens FR Lutheran South
135 19:07.8 6:10 5:52 3320 Alex Lowell SO St. Louis Priory
136 121 19:08.1 6:10 5:56 2308 Nick Ayotte SO Orchard Farm
137 122 19:08.2 6:10 6:00 2391 Preston Burgess FR Parkview
138 123 19:09.9 6:11 5:49 3851 Jared Klutke JR Whitfield School
139 124 19:10.2 6:11 6:04 2644 Adam Goss SO Pattonville
140 125 19:10.2 6:11 5:50 1370 Alex Sanfillipo JR John Burroughs
141 126 19:10.5 6:11 6:02 2392 Jairus Burpo SO Parkview
142 127 19:10.7 6:11 5:56 2640 Trystan Alexander JR Pattonville
143 128 19:11.0 6:11 5:49 2076 Raven Twenter JR Mexico
144 129 19:11.7 6:11 6:08 1809 Aaron Wolf SR Lutheran South
145 130 19:11.9 6:11 6:01 359 John Schultz SO Clayton
146 131 19:12.1 6:11 5:56 3670 Patrick Lacey SR Troy Buchanan
147 132 19:12.2 6:11 5:55 3206 Collin Mantle SR St. Francis Borgia
148 19:13.9 6:12 5:59 1380 Michael O'Reilly JR John F. Kennedy Catholic
149 133 19:15.2 6:12 6:03 2399 Colton Lewis SR Parkview
150 134 19:15.4 6:12 6:05 2000 Octavain Jackson JR McCluer North
151 135 19:15.9 6:13 6:02 352 Lemuel Lan SO Clayton
152 136 19:16.4 6:13 5:46 2141 Jacob Stahlman JR North County
153 137 19:17.5 6:13 5:53 2975 Lucas Alden SR Seckman
154 138 19:18.9 6:13 6:02 351 David Kim SO Clayton
155 139 19:19.1 6:14 5:25 389 Jacob Line SR Columbia Hickman
156 140 19:19.6 6:14 5:57 2735 Bryson Burns SO Poplar Bluff
157 19:20.5 6:14 5:59 3697 Eric Strand SR University City
158 141 19:21.5 6:14 6:00 2089 Matthew Myer SR Micds
159 142 19:22.0 6:14 5:52 1150 Jaln Gomillia SR Hazelwood Central
160 143 19:22.2 6:15 6:03 2692 Ben McDermott FR Pembroke Hill
161 144 19:23.1 6:15 5:54 2142 Kevin Tinker JR North County
162 145 19:23.7 6:15 5:47 2314 Jared Mayer SO Orchard Farm
163 146 19:23.8 6:15 6:07 3826 Corey Falkner SR Westminster Christian Academy
164 147 19:26.0 6:16 6:09 1835 Cody Williams FR Lutheran (st. Peters)
165 148 19:27.6 6:16 5:58 11 Josh Bohall SO Affton
166 19:29.8 6:17 5:12 244 Charles Jones SR Cardinal Riter College Prep
167 149 19:30.4 6:17 5:58 2346 Zach Myers SR Pacific
168 19:30.6 6:17 5:49 3793 Jacob Ruby SR Warrenton
169 150 19:30.8 6:17 6:06 3731 Cortez Snipes SO Valley Park
170 151 19:31.4 6:18 6:13 3828 Dan Luedders SO Westminster Christian Academy
171 152 19:31.4 6:18 6:05 3849 Simon Gelber FR Whitfield School
172 153 19:31.6 6:18 5:52 3807 Josh Luck JR Washington
173 154 19:32.0 6:18 5:43 1646 Tharron Roy SO Lebanon
174 155 19:33.4 6:18 6:02 3808 Parker Neptune JR Washington
175 156 19:34.0 6:18 5:55 3483 Luke Yelenick JR St. Mary's
176 157 19:34.4 6:18 5:52 1161 Christian Strong JR Hazelwood Central
177 19:35.2 6:19 5:44 3496 Zach Schumer JR St. Vincent
178 158 19:35.6 6:19 5:54 3006 Lucas Weiland JR Seckman
179 19:35.8 6:19 6:10 2972 Jesse Perry JR Scott City
180 159 19:36.0 6:19 6:04 2390 Marcus Bullard JR Parkview
181 160 19:37.0 6:19 6:04 2687 Grant Forsee SR Pembroke Hill
182 161 19:38.2 6:20 6:01 3194 Evan Ayers JR St. Francis Borgia
183 162 19:38.9 6:20 5:54 3133 Isaiah Missey SR St. Clair
184 163 19:40.3 6:20 6:02 3121 Josh Bozada SR St. Clair
185 164 19:40.4 6:20 6:03 2140 Randy Short JR North County
186 165 19:40.6 6:20 6:06 529 Michael Lampkin JR Duchesne
187 166 19:40.8 6:21 5:55 3101 Tyler Oetting FR St. Charles West
188 167 19:41.9 6:21 5:39 1368 Zane Norton JR John Burroughs
189 168 19:42.1 6:21 6:08 1806 Mitchell Pagano FR Lutheran South
190 169 19:42.6 6:21 5:50 2165 Jacob Seabaugh JR Oak Ridge
191 170 19:42.9 6:21 5:57 2066 Micah Gwinn SO Mexico
192 171 19:43.2 6:21 5:54 3804 Jacob Huxol JR Washington
193 172 19:44.1 6:22 6:14 14 Tim Hairer SO Affton
194 173 19:45.3 6:22 6:03 2706 Matthew Styslinger FR Pembroke Hill
195 174 19:46.6 6:22 6:15 2350 McKenzie White FR Pacific
196 175 19:47.8 6:23 6:06 2344 Ryan Lause JR Pacific
197 176 19:48.1 6:23 5:48 1145 Thedrick Daniels JR Hazelwood Central
198 177 19:48.5 6:23 6:11 2312 Cole Gilkey SR Orchard Farm
199 178 19:48.8 6:23 6:16 2065 Dillon Goodman SO Mexico
200 179 19:50.4 6:24 5:55 2642 Alex Breakfield SR Pattonville
201 180 19:51.8 6:24 6:10 3802 Clayton Duchatschek FR Washington
202 181 19:54.0 6:25 6:13 1146 Cameron Dunn SR Hazelwood Central
203 19:55.4 6:25 6:02 1381 Justin Wheeler SO John F. Kennedy Catholic
204 182 19:57.1 6:26 6:00 3105 Dalton White JR St. Charles West
205 183 19:59.6 6:27 6:01 1367 Michael McNett SR John Burroughs
206 184 19:59.7 6:27 5:48 3727 Joseph Esper SO Valley Park
207 185 20:01.7 6:27 5:55 1156 Dillon Onyemelukwe SO Hazelwood Central
208 186 20:03.6 6:28 5:53 1157 Isaiah Person SR Hazelwood Central
209 20:05.2 6:28 6:02 2070 Jordan Jones SO Mexico
210 187 20:05.3 6:28 5:58 2001 Jalin Kelly SR McCluer North
211 20:06.1 6:29 6:12 2075 Darrin Taylor SO Mexico
212 188 20:06.5 6:29 6:09 3729 Brandon Seville JR Valley Park
213 189 20:06.5 6:29 6:13 16 Cameron Kuntz JR Affton
214 190 20:06.8 6:29 6:02 3089 Cordell Cox JR St. Charles West
215 191 20:08.8 6:30 6:01 1366 Will McCallum SR John Burroughs
216 20:09.5 6:30 6:08 618 Brady Curdt SR Farmington
217 20:11.5 6:30 6:11 2786 Kevin Ward SR Principia
218 192 20:12.6 6:31 6:09 287 Christian Coleman SR Chaminade
219 193 20:13.7 6:31 6:22 3175 Michael Wohldmann JR St. Dominic
220 194 20:13.7 6:31 6:05 1135 Tyree Wright SR Hancock
221 195 20:14.5 6:31 6:08 1127 Andres Mancilla SO Hancock
222 196 20:14.9 6:31 6:04 3852 Morgan Leake FR Whitfield School
223 197 20:18.5 6:33 6:23 2137 Avery Fischer JR North County
224 198 20:19.8 6:33 6:02 3120 Kyle Avery SR St. Clair
225 199 20:20.2 6:33 6:08 2167 Chris Seyer JR Oak Ridge
226 200 20:23.1 6:34 5:55 1642 Deven Jeffries JR Lebanon
227 201 20:27.9 6:36 6:19 2342 Andrew Jablonowski SO Pacific
228 202 20:28.3 6:36 5:58 1797 Alex Hoang JR Lutheran South
229 20:29.0 6:36 5:55 1163 Oji Wells SO Hazelwood Central
230 203 20:29.0 6:36 6:14 3732 Zach Sullivan FR Valley Park
231 204 20:29.9 6:36 6:11 1128 James McMullin JR Hancock
232 205 20:30.1 6:36 6:17 290 Patrick Ganninger JR Chaminade
233 206 20:30.3 6:36 6:11 1999 Stephen Hudson JR McCluer North
234 207 20:31.8 6:37 6:09 1648 Hunter Sawyers SO Lebanon
235 208 20:33.2 6:37 6:26 1794 Dell Casperson FR Lutheran South
236 209 20:33.6 6:38 6:25 3726 Matthew Blankley FR Valley Park
237 210 20:34.4 6:38 6:15 3730 Nicholas Siebold SO Valley Park
238 20:34.6 6:38 6:15 1379 Will Heideman JR John F. Kennedy Catholic
239 211 20:38.5 6:39 5:53 3558 Paul Schuler JR Sullivan
240 20:40.0 6:40 6:20 624 Rusty McKenzie SO Farmington
241 212 20:40.0 6:40 6:06 3095 Brendan Hatchel SR St. Charles West
242 213 20:40.0 6:40 6:32 3201 Connor Gisburn JR St. Francis Borgia
243 214 20:40.9 6:40 6:11 3104 Austin Schuler JR St. Charles West
244 215 20:41.5 6:40 6:25 3128 Bill Guyton JR St. Clair
245 20:45.8 6:41 6:20 625 Andrew Norton SR Farmington
246 20:47.2 6:42 6:16 3696 Cleo Pleasant JR University City
247 216 20:49.5 6:43 6:14 3846 Jack Amato JR Whitfield School
248 217 20:49.6 6:43 6:34 532 Nicholas Pashos SR Duchesne
249 218 20:52.2 6:44 6:20 1124 Joe Gillman SR Hancock
250 219 20:52.8 6:44 6:14 3855 Aiden Pratt SO Whitfield School
251 220 20:58.4 6:46 6:35 1796 Alex Hammon FR Lutheran South
252 221 21:00.7 6:46 6:23 1995 Michael Cogshell SR McCluer North
253 21:07.9 6:49 6:07 1369 Jeremy Pinson SO John Burroughs
254 222 21:10.6 6:49 6:12 1645 Tristian Reeves JR Lebanon
255 223 21:15.0 6:51 6:36 1832 Connor Stahl SO Lutheran (st. Peters)
256 21:17.7 6:52 5:53 3642 Tony Nichols SO Trinity Catholic
257 224 21:19.6 6:52 6:17 531 Michael Pashos SR Duchesne
258 21:21.5 6:53 5:52 3785 Tristan Cullom SR Warrenton
259 225 21:25.9 6:54 6:33 2143 Matt Westrup JR North County
260 21:26.5 6:55 6:21 3787 James Goetz SO Warrenton
261 226 21:29.0 6:55 6:14 1638 Oakley Banks SR Lebanon
262 21:33.9 6:57 6:29 2779 Jackson Hoffmann SR Principia
263 227 21:35.6 6:58 6:38 1130 Andrew Parshall JR Hancock
264 228 21:36.2 6:58 6:24 3835 Clayton Voges SO Westminster Christian Academy
265 229 21:40.2 6:59 6:39 3200 Doug Eggers SR St. Francis Borgia
266 230 21:41.3 6:59 6:37 3470 Tyler Bernard JR St. Mary's
267 231 21:54.3 7:04 6:35 18 Sean Templeton SO Affton
268 232 21:58.4 7:05 6:39 298 Andrew Mohan SR Chaminade
269 233 21:58.8 7:05 6:40 1833 Evan Steckler SR Lutheran (st. Peters)
270 234 22:03.9 7:07 6:44 1831 Shane Pitman SO Lutheran (st. Peters)
271 22:17.4 7:11 6:51 3735 Devin White JR Valley Park
272 22:24.2 7:13 6:29 50 Tyler Yancey SR Bishop Dubourg
273 235 22:28.5 7:15 6:13 2742 Jesus Zavala JR Poplar Bluff
274 22:42.0 7:19 6:32 47 Danny Radomski SR Bishop Dubourg
275 236 22:49.7 7:21 6:44 1834 Nathan Wilhelms SO Lutheran (st. Peters)
276 237 23:01.0 7:25 6:50 292 Joe Grunzinger JR Chaminade
277 23:01.7 7:25 6:42 627 Austin Patton SO Farmington
278 238 23:24.0 7:32 6:39 3170 Oliver Mueller SR St. Dominic
279 239 23:27.4 7:33 7:10 310 Grant Wasburn JR Chaminade
280 23:28.3 7:34 6:51 1643 Matthew Murray JR Lebanon
281 240 23:49.9 7:41 7:11 304 Robert Sandroni SR Chaminade
282 241 24:02.2 7:45 7:09 2138 James Kahn SR North County
283 242 24:12.1 7:48 7:24 527 Anthony Buchholz JR Duchesne
284 243 24:22.0 7:51 6:51 528 Dan Josten JR Duchesne
285 24:36.5 7:56 6:59 243 Desaviour Ikner SR Cardinal Riter College Prep
286 25:13.1 8:07 6:49 1649 Seth Schenk JR Lebanon
287 244 25:16.5 8:09 7:38 299 Ben Niehaus JR Chaminade